תקרית רוזוול

מה באמת קרה בליל יולי חם 1947 ברוזוול? בוודאי שמעתם על התקרית ברוזוול, ניו מקסיקו. אין ספק כי משהו התרסק אל הקרקע באותו לילה, אך מה זה היה. האם זה היה בלון מזג האוויר או עב"ם ובתוכו חייזרים?

המון אנשים עדיין אומרים שיש הרבה שאלות שצבא וממשל ארה"ב עדיין לא ענה עליהם. אז מה באמת קרה? מה שזה לא היה, משהו התרסק בליל ה-4 ליולי 1947  והותיר אחריו שובל של פסולת לאורך כקילומטר וברוחב של כ-100 מטרים. באותו היום פרופסור לארכיאולוגיה ומספר מתלמידיו חפרו באזור הרי קפיטן, בחיפוש אחר כלים וחפצים שהיו שייכים לאינדיאנים. בסביבות השעה 23:30 הם צפו בכלי טייס שמתרסק בקרבת המחנה שלהם והחליטו לנסות  ולאתרו למחרת עקב סופת ברקים שהייתה באותו הלילה. הלילה.                             אחד הסטודנטים מחליט להודיע על לשריף העיירה                                                                       העיירה של רוזוול, וילקוקס.

1) נקודת ההתרסקות ליד קורונה

הפסולת מההתרסקות התגלתה לראשונה ב-7 ליולי 1947 על ידי מנהל החווה המקומי, מק ברזל שהודיע לשריף וילקוקס שמודיע לצבא על כלי טייס שהתרסק קרוב לחווה שלו. לאחר מכן, הפסולת נמצאת ונאספת על ידי יחידה 509 של חיל המודיעין, אשר מפקדה היה רס"ן ג'סי מרסל, והאזור מוכרז כשטח צבאי סגור.

העב"ם באזור ההתרסקות:

 

 

 

מיד עם שובם מרוזוול אל שטח בסיס 51 (AREA 51ׂ) הוצא דיווח לעיתונות. נאמר כי נמצאה פסולת מסוג כלשהו מנפילה מדיסק מעופף. ההצהרה נכתבה על ידי סגן וולטר הוט. הסיפור בעיתון פורסם ב-8 ביולי יום למחרת. הכותרת הייתה חיל האוויר האמריקאי לוכד צלחת מעופפת ליד חווה באזור רוזוול.

 

עם זאת, יום למחרת ב-9 ליולי 1947 הצהיר הצבא האמריקאי כי ההתרסקות היתה רק של בלון מזג אוויר ולא הייתה לה שום קשר עם עב"ם.

 

סגן וולטר הוט אף פעם לא עשה מזה עניין גדול ותמיד היה נונשלנטי בנוגע לאירוע כאשר ראיינו אותו במשך השנים. הוא נפטר בדצמבר 2005, כאשר הוא כביכול משאיר את האמת מאחורי תצהיר שאמור להיפתח רק אחרי מותו. והתצהיר אכן נפתח וגרם להלם. בתצהיר סגן וולטר הוט טען כי ההתרסקות אכן הייתה של עב"ם עשוי חומר דק מאוד וקל משקל, אך חזק להפליא. הוא הרחיק לכת עוד יותר ואמר שהוא ראה מספר גופות של חייזרים על רצפת האנגר שבו הוחזק העב"ם. החייזרים היו בגובה של כ-1.2 מטרים והיו להם ראשים גדולים בהשוואה לגופם הקטן.

סגן וולטר הוט חשף גם מידע על פגישה סודית בין בכירים בנוגע לעב"ם. אפילו חתיכות של פסולת מההתרסקות הובאו על מנת לבחון אותן. תשעה חודשים לאחר ההתרסקות ברוזוול, אנשי צבא וממשל סרקו את הקרקע בטקסס על מנת למצוא כל פיסת פסולת מההתרסקות. היו שמועות שהם אפילו צדו מקומיים שמצאו פסולת מהעצם ולקחו להם את החומרים.

השמועות אומרות כי גופות החייזרים שנמצאו באתר ההתרסקות ברוזוול נלקחו לאזור 51 על מנת לבצע בהן נתיחות שלאחר המוות. אחד האנשים המעורבים בעניין מקבל משם וידאו בשחור לבן ועוד מספר תמונות של הנתיחה. הוא נשאר אלמוני עד היום.


 

לכתבה בנושא רוזוול שהודלפה על ידי ויקיליקס הקליקו כאן.

חשיפה של תקרית רוזוול בתוכנית של לארי קינג:

חושפים את סודות רוזוול:

פרק 2 פרק 3 פרק 4 פרק 5

טכנולוגיות חוצניות מרוזוול:

סוכן CIA חושף פרטים חדשים על התקרית ברוזוול (הכתבה מה-9.7.12) – http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2170831/Roswell-UFO-landing-CIA-agent-Chase-Brandon-speaks-65th-anniversary.html?ito=feeds-newsxml

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>